KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14897294
nr 1489 7294
Oidentifierad konstnär. Signerad, 1800-tal. Olja på duk, 30x23 cm, yttermått inklusive ram: 40x33 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 12 september 2022
kl 20:38:13
12/9 19:22:00
100 kr
12/9 20:33:13